Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
İl Emniyet Müdürümüz Sn. Dr. Mustafa ÇALIŞKAN'ın 10 Nisan Polis Haftası Mesajı
10.04.2019  
Değerli Silah Arkadaşlarım;
        Elde ettiği sayısız başarılarla milletimizin sevgi, saygı ve güvenini kazanmış Türk Polis Teşkilatımızın kuruluşunun 174. yıl dönümünü karşılamanın sevinç ve gururunu tüm teşkilat olarak yaşamaktayız.
        İstanbul Emniyet Müdürlüğü olarak, halkımızın huzuru ve güvenliğini en önemli önceliğimiz sayarak, Atatürk ilke ve İnkılaplarına bağlı, insan haklarına saygılı, milli bir anlayış içerisinde görevini en iyi şekilde yerine getirme azim ve kararlılığı içerisinde hareket etmekteyiz. Suç ve suçluyla mücadelede teknolojik ve teknik tüm imkânların etkin bir şekilde kullanılması, suç işlenmesini önleyici tedbirlerin alınması noktasında yeni ve öncü projeleriyle her geçen gün kendini yenileyip geliştiren teşkilatımız, milletimizin huzur ve güvenliği için verdiği mücadeleyi kararlılıkla sürdürmeye devam edecektir.
        Bu duygu ve düşüncelerle, İlimizin her köşesinde görevi başında olan fedakâr çalışma arkadaşlarımızın 10 Nisan Polis Haftasını kutluyor, ülkemizin bölünmez bütünlüğü için canlarını feda eden Kahraman Şehitlerimizi ve ebediyete intikal eden teşkilat mensuplarımızı rahmetle, gazilerimizi ve emekli emniyet mensuplarımızı minnetle anıyorum.    
                                                             
                                                                                     Dr. Mustafa ÇALIŞKAN
                                                                                   İstanbul İl Emniyet Müdürü
 
 
  • Polis Radyosu
  • Kurumsal E-Posta
  • Polsan
  • PEKAY
  • İçişleri Bakanlığı