Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla

ANASAYFA

:

Sosyal Tesisler

İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü
PEKOM Polis Eğitim ve Kongre Merkezi
 
     15 Eylül 2009 tarihinde açılan Polis Eğitim ve Kongre Merkezimiz otel-konaklama, restaurant, dinlenme, düğün ve nisan, balo törenleri, eğitim ve kongre faaliyetleri hizmetleri sunmaktadır.
     116 oda kapasitesine sahip tesisimizde 200-400 kişilik balo salonu 2 toplantı salonu, açık yüzme havuzu, fitness merkezi, fin hamamı, sauna, bay ve bayan kuaförü, market, internet cafe, oyun salonları, kapalı ve açık çocuk oyun salonları, kuru temizleme gibi çeşitli imkanlar sunulmaktadır.
     Tesisimiz misafirlerimizin memnuniyeti için en iyi servisi sağlamak, güleryüz, samimiyet ve hizmette mükemmellik anlayışıyla hizmet vermektedir.
Detaylı bilgi için tıklayınız... 

Beylerbeyi Sabancı Sosyal Tesisleri
    
     İstanbul Beylerbeyi Sabancı Sosyal Tesisleri Üsküdar İlçesi Beylerbeyi Caddesinde 20 Ekim 1993 tarihinde teşkilat mensuplarımızın es ve çocukları, yakınları için yorgunluk ve streslerinin atılması ve moral açısından ihtiyaçlarının karşılanması, mesleki ilişkilerinin geliştirilmesi, düğün, nisan ve sünnet faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi amacı ile hizmet vermeye başlamıştır.
     Tesisimiz 2 katlı olup, VIP salonu, restaurant, kafeterya ve bahçe bölümlerinden oluşmaktadır.
     Beylerbeyi Sarayının yanında bulunan denize sıfır tesisimiz misafirlerimize dalga sesleri eşliğinde yemek keyfi sunmaktadır.
Detaylı bilgi için tıklayınız...
 
Polisevi Şube Müdürlüğü - Ortaköy Cafe Restaurant​
 
     İstanbul Ortaköy Kafe Restaurant Tesisleri Beşiktaş ilçesi Muallim Naci Caddesi Portakal Yokuşu No:59 Ortaköy' de 11 Temmuz 2007 tarihinde teşkilat mensuplarımızın es ve çocukları, yakınları için yorgunluk ve streslerinin atılması ve moral açısından ihtiyaçların karşılanması, mesleki ilişkilerin gerçekleştirilmesi, düğün, nisan ve sünnet faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi amacı ile hizmet vermeye başlamıştır.
     Tesisimiz 2 katli olup, VIP salonu, Restaurant, Pastane - Kafeterya Nargile - Çay Bahçesi bölümlerinden oluşmaktadır.  
     Restaurantımızda yemeğinizi yerken, çayınızı  kahvenizi içerken Türkiye'nin incisi boğazımızda ki essiz güzelliğe kendinizi kaptıracaksınız.

Detaylı bilgi için tıklayınız...
  • Polis Radyosu
  • Kurumsal E-Posta
  • Polsan
  • PEKAY
  • BİMER
  • İçişleri Bakanlığı